Ekologiczne opakowania

Jako producent chcemy zminimalizować nasz wpływ na środowisko stawiając na działania, które ograniczają powstawanie odpadów. Nasze produkty pakowane są
w ekologiczne kartony, zapieczętowane naklejka z naszym logo. Wszelkie dodatkowe materiały- bibuła oraz formularz zwrotu dołączany do paczki pochodzą ze zrównoważonej produkcji.

Produkcja

Nasze kolekcje wypuszczamy w dropach, na które składa się kilka wzorów
w ograniczonej ilości. Chcemy uniknąć nadprodukcji a co za tym idzie zaśmiecania naszej planety coraz większa ilością towarów.

Cała produkcja odbywa się w Polsce- w lokalnych szwalniach oraz u zaprzyjaźnionych krawcowych. Zależy nam by produkcja odbywała się jak najbliżej nas, co daje nam możliwość kontroli warunków pracy i jakości produktów oraz pozwala minimalizować negatywny wpływ na nasza planetę.

Cały czas doszkalamy się w kierunku znajomosci tkanin, procesów ich produkcji oraz obowiązującej terminologii by wiedzieć co kryje się za certyfikatami proponowanymi przez producentów tkanin. Do tej pory materiały, z których powstawały nasze kolekcje posiadały certyfikaty GOTS oraz Oeko-Tex.

Wzory

Chcemy by nasze ubrania służyły jak najdłużej, co za tym idzie, oprócz doboru odpowiednich tkanin zależy nam na ponadczasowych krojach i wielosezonowości!