Z miłości do niedoskonałości!

Marka Moles and Freckles powstała w 2017 roku, debiutując bestsellerowa sukienka Yoku. Paulina- założycielka marki stworzyła lniana sukienkę o prostym kroju jako element swojej kolekcji dyplomowej inspirowanej japońska sztuka „kąpieli leśnej” tzw. shinrin yoku. To właśnie harmonia z natura, umiłowanie prostoty i oraz akceptacja własnego ciała z wszelkimi niedoskonałościami lezy u podstaw filozofii marki Moles and Freckles.

Effortless!

W miarę istnienia marki naszej bliski naszej filozofii stał się termin „effortless”, który oznacza „lekki”, „bez wysiłku” i taki chcemy by był nasz styl. Nie chcemy tworzyć ubrań, które jedynie pięknie wyglądają na zdjeciu. Zależy nam na nonszalanckim looku, bez zbędnego przestrojenia, bez zastanawiania się „co do tego założyć”, dlatego nasze „góry” idealnie komponują się z Twoimi ulubionymi jeansami, a „doły” z prostym t-shirtem. Oczywiście kochamy też sukienki! Zarówno te zwiewne, na codzień jak i wieczorowe i sexy….chcemy abyście czuły się w nich pewne siebie oraz komfortowo.

Tkaniny!

Dobór tkanin to nasz ulubiony proces, choć bywa dość trudny i wymaga sporo cierpliwości. Dobierając nasze materiały stawiamy na bawełny, wiskozy oraz cupro, dodatkowo testujemy je pod katem wytrzymałości na pranie oraz codzienne użytkowanie. Zależy nam na tym, by nasze ubrania były piękne a zarazem wytrzymałe.